Galerie

Módní značka JK FASHION je jedinečná především tím, že se nejedná o velkou sériovou výrobu, ale každý kus je v podstatě originál. 

Zde se můžete inspirovat a nechat si ušít šaty/sukně/saka...na zakázku. Vyberete si látku, která se Vám líbí a budete mít originální výrobek, který máte jenom VY.

Doporučuji prohlédnout celou galerii, je zde opravdu hodně zajímavých kousků. 

 

Svatební šaty

Recenze od nevěsty: "Svatební šaty, ve kterých se budete cítit dobře, nechcete je mít z půjčovny a přesto chcete vědět, že to dobře dopadne? Originální módní značka JK Fashion je výborná volba. Zde Vám poradí střih, který Vám sedne, i když nemáte úplně jasnou představu, co byste chtěli a jak by to mělo vypadat. Na fotkách šaty působí velmi elegantním dojmem. Přesto se dají částečně využít i na běžné nošení. Za mě maximální spokojenost ve všech ohledech. Vstřícnost, ochota, kvalita materiálů a precizně odvedená práce." 

 

 

 Společenské dámské šaty

Recenze od zákaznice: "Na Janu jsem dostala doporučení od dobré kamarádky - už dlouho jsem sháněla šikovnou návrhářku, u které bych si mohla ušít nějaké originální oblečení. Po prvních zkušenostech, kdy mě Jana ušila dlouhé sukně jsem věděla, že jsem narazila na člověka, kterého jsem dlouho hledala. Loni jsem si u Jany nechala ušít šaty na svatbu jedné z mých nejlepších kamarádek - šaty předčily moje očekávání a tak rozhodnutí o tom, kde si nechám ušít šaty na nejdůležitější letošní událost v naší rodině, svatbu mého bratra, bylo jasné. Představu o šatech jsem částečně měla, ale u Jany vím, že šaty jsou nakonec vždy trochu jiné a to je skvělý, protože ona přesně dokáže odhadnout člověka, co mu sedí a jak bude vypadat výsledná zakázka. Což já si nikdy neumím představit, když mě ukazuje látky a nápady. Šaty jsou úchvatné, po nevěstě jsem měla na svatbě nejkrásnější šaty a všichni jen pěli chválu. U Janči si nechávám šít věci už téměř pravidelně a vím, že to je člověk na svém místě a že když chci mít oblečení, které bude originální a vystihne mě jako osobnost, tak ona je ten člověk, na kterého se vždy obrátím! Jani, děkuji za tvůj přístup k práci a tvoji preciznost a jedinečnost!".

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu