To nadšení v dětských očích...

Už je to pár let, kdy jsem na našem sídlišti objevila malý obchůdek s dětským, dámským oblečením a zakázkovou výrobou. Teprve se rozjížděl, ale už měl spousty krásných a originálních věcí, kterým nešlo odolat! Obchůdek jsme navštěvovali celkem často, jen tak ze zvědavosti, a nakonec si skoro vždy něco odnesli. Nejen tepláčky, polodupačky, nákrčniky, čepice, kukličky či vesty z dílny paní Jany zdobily nejednu rodinnou oslavu či místní dětská hřiště! 
 
   Oblečení jsem si nejprve oblíbila svoji originalitou, ale později i kvalitou. Materiály vydržely nejen časté praní a sušení ale také většina z nich je po dvou dětech stále v dost slušném stavu a oblečení tak může sloužit i někomu dalšímu. 
 
   Jak děti rostly, začala se objevovat různá specifika a nakupování oblečení, tak aby opravdu sedělo a slušelo, bylo náročnější. Z tohoto důvodu jsem se poprvé rozhodla využít služby zakázkového šití. S paní Janou jsem se tedy zkontaktovala s tím, ze bych chtěla ušít softshellovou vestu a tepláčky pro děti. 
 
  První schůzka proběhla již za pár dní. Velmi pozitivně hodnotím její trpělivost a přístup k dětem. Její nadšení, kdy nosila synovi různé kombinace látek... Syn si nakonec vybral “vojenský” softshell a teplákovinu s bagry. Touto volbou byl základ daný a nám dospělým už nezbývalo nic jiného, než doladit jen detaily. Sama jsem si vybrala látky do kombinace a syn ještě reflexní prvky ale samotné provedení jsme nechali na paní Janě a její kreativitě. Rádi se necháváme překvapit! :) 
 
  Před předáním zakázky jsme se sešli ještě jednou, aby jsme vyzkoušeli a mohli doladit případné nedostatky. Už ten den jsem viděla to nadšení hlavně  z “vojenské” vesty! 
 
  Ano, byl z vesty opravdu tak nadšený, ze jsme nakonec domů odcházeli ještě s kalhotami navíc, s kalhotami které si paní Jana našila do obchůdku ale syn je proste musel mít do kompletu! :) 
 
  Všechny požadavky splnily i tepláčky. Měly být stejné ale zároveň jiné, jedny víc chlapecké a moderní, druhé více jednoduché, dětské. Oboje rostoucí, aby vydržely co nejdéle. 
 
  Za paní Janou, ať už do obchůdku nebo do ateliéru, se určitě brzy a rádi vrátíme! 
 
 
Zpět do obchodu