Alenka v říši divů

Dárky velice ráda dostávám, ale raději je dávám ostatním a často si na tom dávám velmi záležet, ostatně jako o Vánocích 2021.
Moje mladší sestra miluje Alenku v říši divů a vše s ní spojené - filmy, knihy, trička, doplňky, prostě vše. Tématika dárku byla tedy jasná. Problém je ale nějaké nositelné oblečení sehnat, protože kostým Alenky nebo Kloboučníka by do práce asi moc nevynosila, jediná možnost je tedy nechat si ji ušít na zakázku.

V tomhle směru jsem hned věděla, na koho se můžu spolehnout - JK Fashion be original. Od JK Fashion mám moje nejoblíbenější letní šaty, které jsem dostala darem od mojí kamarádky, Janiny dlouholeté a spokojené klientky.

Už začátkem podzimu jsem tedy Janu zkontaktovala s mojí představou a termínem do Vánoc, což bylo dost na času přivést vše k dokonalosti. A když říkám vše, tak tím myslím opravdu vše - i zabalení dárku. Sama jsem si na sebe ušila bič a pustila se do vymýšlení a tvoření znovu otevíratelné krabice ve tvaru klobouku z lepenky a látky. Mezitím mi Jana posílala nějaká upřesnění, grafické návrhy sukně a já se nemohla dočkat, až ji sestra najde v klobouku pod stromečkem.

Den D nastal. Při otevření klobouku na ni nejprve vykoukla plátěná taška také vytvořená od JK Fashion be original se siluetou Kloboučníka, sestra byla nadšená. Potom vytáhla zlatý hřeb večera a to už měla slzy v očích. Ano, tak moc ji sukně na zakázku od JK Fashion dojala.

Teď už konečně přišlo letní počasí a mohly jsme vyrazit do parku v našem městě udělat pár fotek jako poděkování za skvělou práci při tvorbě skvělé sukně - Děkujeme❤️

Závěrem mého až zdlouhavého příběhu bych chtěla všem JK Fashion be original doporučit nejen kvůli její osobnosti, tvořivosti, že podpoříte českého tvůrce a budete mít doma originální kousek oblečení, ale že můžete někomu darovat dárek ze srdce tak, jako já. M.F.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu