Dámské šaty na zakázku

Slavnostní událost, jakou bezpochyby svatba je, si zaslouží vhodné oblečení. Pozornost se obvykle zcela oprávněně upíná především na nevěstu a ženicha. Co si ale mají obléci svědkyně a svědkové?...

 

Dlouhé krajkové šaty s hlubokým výstřihem na zádech, krátkým rukávem, doplněny bílým páskem.

Paní Denisa je moje stálá zákaznice a zadala si u mě zhotovení šatů na svatbu, kde bude jako svědek.

No a jak to probíhalo?

  1. Nejdříve mě zajímalo v jakém duchu a stylu svatba bude,
  2. poté jsme udělali konzultaci, její představa, barva, materiál, návrh šatů,...
  3. vzala jsem si potřebné míry a mohla jsem se dát do práce :-)

V dalších dnech jsem začala na šatech pracovat a připravila si je na první zkoušku…zkoušky jsou velice důležitou částí celého projektu šatů na míru, protože na zkouškách se ladí vše podstatné. Důležité je, aby vše perfektně sedělo. Zkoušky zde byly celkem tři. (ale vše je závislé na složitosti modelu, může jich být i více). Na poslední zkoušce jsem upravovala finální délku šatů, zde je nutné mít sebou boty, ve kterých půjdete. 

V průběhu zkoušek jsme se bavily i o tom, jaký účes bude vhodný, líčení, doplňky a boty. Protože toto jsou velice důležité věci, aby finální výsledek byl co nejlepší. Níže se můžete podívat, jak to všechno dopadlo a přikládám i text od paní Denisy, za který moc děkuji. by JK.

"Na Janu jsem dostala doporučení od dobré kamarádky - už dlouho jsem sháněla šikovnou návrhářku, u které bych si mohla ušít nějaké originální oblečení. Po prvních zkušenostech, kdy mě Jana ušila dlouhé sukně jsem věděla, že jsem narazila na člověka, kterého jsem dlouho hledala. Loni jsem si u Jany nechala ušít šaty na svatbu jedné z mých nejlepších kamarádek - šaty předčily moje očekávání a tak rozhodnutí o tom, kde si nechám ušít šaty na nejdůležitější letošní událost v naší rodině, svatbu mého bratra, bylo jasné. Představu o šatech jsem částečně měla, ale u Jany vím, že šaty jsou nakonec vždy trochu jiné a to je skvělý, protože ona přesně dokáže odhadnout člověka, co mu sedí a jak bude vypadat výsledná zakázka. Což já si nikdy neumím představit, když mě ukazuje látky a nápady. Šaty jsou úchvatné, po nevěstě jsem měla na svatbě nejkrásnější šaty a všichni jen pěli chválu. U Janči si nechávám šít věci už téměř pravidelně a vím, že to je člověk na svém místě a že když chci mít oblečení, které bude originální a vystihne mě jako osobnost, tak ona je ten člověk, na kterého se vždy obrátím! Jani, děkuji za tvůj přístup k práci a tvoji preciznost a jedinečnost!".

 

 

 

 

Zpět do obchodu