"CoolBrnoBlog" Miss Michaela Salačová

Opravdu moc ráda vždy podpořím tuzemské a regionální značky – a to v jakémkoliv odvětví. Ovšem, upřímně nejraději podpořím zejména ty z oblasti módy, sama vše kolem oblékání miluji.  Dnes vám chci jednu takovou představit! Jedná se o brněnský fashion brand JK FASHION, be original, za kterým stojí módní návrhářka Ing. Jana Kubásková, která má vystudovanou Technickou Univerzitu v Liberci – technologie a design oděvů. Pod svou značkou navrhuje jedinečnou dámskou volnočasovou módu, ale i krásné oblečení pro děti. Víc v následujícím článku se spoustou fotek… :)

Jana Kubásková je nesmírně kreativní člověk, který je nadšený do své práce. Alespoň, tak jsem Janu vnímala já, když jsem se s ní seznámila.

 

Nejdříve jsem měla možnost nahlédnou do ateliéru, kde všechno oblečení značky JK Fashion, be original vzniká. Je až neuvěřitelné, že opravdu všechno navrhuje a zhotovuje přímo Jana, ručně a s láskou. :) Téměř každý kousek, který pod touto značkou vzniká, je originál. Což je první fakt, kterého si na této značce vážím.

 

Když si koupíte, nebo necháte ušít oblečení JK Fashion, máte skutečně záruku vlastní originality, což je pro mnohé z nás fakt, který je na oblečení snad ten nejdražší. :) Protože, ruku na srdce, milé dámy, které z nás nevadí, když ve stejném outfitu, který máte na sobě, potkáte někoho jiného?

 

Oblečení JK Fashion vzniká tedy téměř vždy po jednom kusu. V obchodech běžných módních značek se s ničím podobným nesetkáte.

Stylově je móda JK Fashion víceméně ve sportovním, sportovně – elegantním duchu. Oblečení tu ale pořídíte pro naprosto všechny příležitosti.

 

Pohodlné šaty z příjemného materiálu, ke kterým si můžete vzít jak boty na podpatku, tak i tenisky. Právě takových šatů značka JK Fashion nabízí spoustu!

Super jsou i zajímavé sukně, topy, trička…

…ovšem moc vydařená je i sportovní řada, legíny a tílka.

Oblečení JK Fashion je barevné, veselé, často plné vzorů. Pokud i vám je takový styl blízký, rozhodně si tu vyberete!

Jak jsem už nastínila v úvodu, kromě dámské módy tato značka nabízí i dětské oblečení.

V nabídce dětského oblečení má spoustu roztomilých věcí pro kluky i holčičky, mikinky, kraťasy, tepláčky, sukně, legíny se sukýnkami…

…a naprosto super jsou softsheelové věci, kalhoty, vesty, bundičky. Sama jsem pro děti právě toto oblečení využívala nejvíc. A to od JK Fashion, be original má navíc naprosto boží design. :)

Mimochodem, roztomilé jsou i hračky a čepičky – posuďte sami! :)

Jana Kubásková se pod svou značkou navíc věnuje zakázkovému šití. Pokud máte v hlavě svůj vysněný model, nebo chcete cokoliv navrhnout, není problém. 

Stačí si vybrat látku, doladit střih a vznikne model, u kterého máte jistotu, že vám bude naprosto skvěle sedět, protože vznikne přesně na vás.

Zkrátka, těmto menším značkám, které navíc fungují i v rámci zásad udržitelné módy, já moc fandím. Je skvělé si pořídit věc, která se vám nejen líbí, ale u které i víte, kde a jak vznikla.

Mrkněte i na eshop značky – viz odkaz níže.
Oblečení JK Fashion si můžete vybrat a prohlédnout i v kamenné prodejně na adrese Říčanská 19.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie pod článkem.

ODKAZ: www.jkfashion.cz
ODKAZ: @j.k.f.a.s.h.i.o.n

 

 

Zpět do obchodu