Nebojte se vystoupit z řady

JK FASHION neboli Jedinečná, Kvalitní a MÓDNÍ.

Přesně tak by se ve zkratce daly nazvat modely z dílny JK FASHION, be original. Pokud i Vy máte rádi módu, která je originální, nepotkáte v ní svoji kamarádku, kolegyni z práce a dalších tucet lidí na ulici, zároveň je pohodlná a kvalitní, pak jste tu správně. V naší nabídce myslíme na celou Vaši rodinu, protože dobře víme, že originální móda již dávno není jen výsadou žen. 

Mám vystudovanou střední školu Oděvní a Technickou univerzitu v Liberci, obory: Technologie, konstrukce oděvů a design. Celá moje tvorba je nápaditá, odvážná, energická a především originální. Nebojím se nových výzev a dbám především na Vaše podněty, nesnažím se vyrábět, ale TVOŘIT a mám ráda osobitý a individuální přístup a styl. Zákazníci ode mě neodchází s přeplněnými taškami, ale odnáší si především kus sebe samých a módní kousky, které je oslovily, ve kterých se našli a jen tak někoho nepotkají. Ve své dílně neznám limity. Šiji pro Vaše nejmenší, mám ráda dámskou a pánskou módu všeho druhu a dokážu ušít ty nejkrásnější svatební šaty dle Vašeho přání. S radostí a navíc v nejlepší možné kvalitě. Kvalita, jedinečnost a především Vaše spokojenost, to je to, proč to dělám. A dělám to ráda!!!

 

Módní značka JK FASHION je jedinečná především tím, že se nejedná o velkou sériovou výrobu, ale každý kus je v podstatě originál. Zakládám si na vysoce kvalitních materiálech, protože dobře vím, že nevhodná látka dokáže úplně pokazit veškeré zákazníkovo očekávání.

Téměř všechny materiály a látky jsou před samotným šitím prány, nedochází tak k následným změnám tvaru, velikosti a barvy a Vy se tak nemusíte obávat případných deformací.

 

Pokud nakupujete na našem eshopu, může se stát, že Vámi vybrané zboží se v průběhu nákupu může náhle ztratit z nákupního košíku. Je to způsobeno tím, že pokud někdo nakupuje ve stejný okamžik jako Vy a zboží zaplatil před Vámi, není již nadále v nabídce. Kdo chce být originální, musí tedy nakupovat rychle :-).

 

Dále zde můžete sledovat můj blog www.jkfashion.cz/blog/ - kde jsou vloženy příspěvky především od mých spokojených zákazníků.

 

 

 

Přeji Vám originální nakupování. :-)

JK.

Zpět do obchodu