Nebojte se zakázky

"První kousek z ateliéru JK Fashion, be original jsem si pořídila v roce 2017, když jsem v komerčních obchodech sháněla nějaké oblečení na svoji ne zrovna konfekční postavu. Když už něco bylo, byl to většinou neforemný pytel, který měl teoreticky skrýt váhové nedostatky, ale naopak je spíše ukazoval.  V Brně na Kamechách jsem pak objevila malý obchůdek s originálním oblečením. Ze začátku jsem kolem něj chodila nedůvěřivě, protože modely za výlohou byly ve velikosti 36-38, což považuji za trochu sprosté slovo :-).

Nicméně na polepu bylo inzerováno: Šijeme na zakázku. Tak jsem si řekla, že se zkusím zeptat, zda se šije i na prostorově výraznější postavy. Přivítala mne usměvavá paní Jana s tím, že jasně, že to není problém. Domluvily jsme se na látce, Jana si mě přeměřila a po jedné zkoušce jsem měla cca do 10 dnů hotové šaty a nikoli pytel. Byly tak oblíbené, že jsem je nosila skoro pořád a prostě už onosila.
 
Od té doby se k Janě jednou za čas vracím, když potřebuji oživit šatník originálním dílem přímo mně na míru. Baví mě, že spolu vybereme látku, vyzkoušíme, domluvíme, vše s úsměvem a na pohodu. Jana člověka dokáže vystihnout, doporučí co sluší, co ne a má vybraný vkus.
 
Značku JK Fashion, be original vřele doporučuji všem, kteří chtějí být neotřelí a zároveň nosit kvalitní, pohodlné oblečení pro každý den. A že nemáte konfekční postavu? Nevadí, kouzelnice Jana Vám ji díky svým originálním modelům vytvoří. S."
 
Zpět do obchodu