Šaty s noblesou

Každá žena někdy snila o šatech z oříšku. I já mám jedny vysněné, šaty od paní návrhářky Blanky Matragi. Jestli se mi tento sen někdy splní, to ukáže čas a mé spořivé prasátko.

Co do té doby? Mít elegantní šaty pro jakoukoli kulturně sportovně společenskou příležitost ve svém šatníku, se každé ženě vždy hodí. I v Brně - Bystrci na Kamechách máme šikovnou módní návrhářku  Ing. Janu Kubáskovou se svojí originální značkou JKfashion, be original. Na první pohled do výlohy se jedná o volnočasovou ležérní módu pro pohodlné každodenní nošení. Uvnitř módního salónu na zakázkovou výrobu lze však získat i šaty na míru s noblesou za dostupnou cenu. Ač se může zdát, že Váš styl může být odlišný od vystaveného zboží, paní Jana je jednoznačný profesionál, který dokáže přesně splnit Vaše očekávaní s respektováním Vaší osobnosti a stylu. A pokud jí necháte volnější ruku při návrhu a tvorbě šatů, výsledek práce se přemění v oboustrannou spokojenost a tvorbu, která baví obě strany.

Nechat si šít šaty na míru je sám o sobě velmi příjemný zážitek. V tomto salónu se na jednotlivých zkouškách budete cítit velmi přirozeně a s nedočkavostí budete očekávat finálovou zkoušku. Mé šaty se připravují na speciální příležitost a její podoba v tuhle chvíli nemůže být prozrazena. Každá žena je přirozeně krásná a zakázková práce z tohoto salónu její krásu ještě umocní.

Váháte, co napsat Ježíškovi? Salón JKfashion, be original je místo, kde se přání mění ve skutečnost. https://www.jkfashion.cz/darkovy-poukaz/

Zde zažijete pocit Popelky. MJ (art)

Zpět do obchodu