Svatební šaty na zakázku

Svatební den je dnem, kdy si každá žena chce připadat jako princezna.

Svatební šaty byly zhotoveny na zakázku a zde je důležité, abych mohla správně poradit s výběrem a střihem šatů, nejprve nevěstu trochu vyzpovídat :-). Zjistit co ráda nosí, v čem se cítí dobře, dále je důležité v jakém duchu a stylu si svoji svatbu představuje a kde se bude konat. 

Nevěsta měla přání, aby šaty mohla mít celý den na sobě a mohla je využít i mimo svatební den, přesto ale chtěla, aby šaty byly bílé a dlouhé. Proto jsme se rozhodly, že svatební šaty budou krátké a budou doplněny dlouhou tylovou sukní ze 4 vrstev, kterou si v průběhu dne může svléknout. Krátké šaty pak může využít na jakoukoliv jinou příležitost. by JK.

 

"Svatební šaty, ve kterých se budete cítit dobře, nechcete je mít z půjčovny a přesto chcete vědět, že to dobře dopadne? Originální módní značka JK Fashion je výborná volba. Zde Vám poradí střih, který Vám sedne, i když nemáte úplně jasnou představu, co byste chtěli a jak by to mělo vypadat. Na fotkách šaty působí velmi elegantním dojmem. Přesto se dají částečně využít i na běžné nošení. Za mě maximální spokojenost ve všech ohledech. Vstřícnost, ochota, kvalita materiálů a precizně odvedená práce."

 

Svatební šaty jsem si od nevěsty vypůjčila na svatební ateliérové focení. 

 

 

 

 

                         

Zpět do obchodu