ORIGINÁLNÍ VÝROBEK, který máte jenom Vy

Zakázková výroba oděvů Vám umožní cítit se v oblečení příjemně a pohodlně. Je totiž ušita na základě Vašich tělesných rozměrů a oproti běžným konfekčním velikostem, kdy jsou rozměry brány tabulkově a čísla se získávají ze statistik. Jste to právě Vy, kdo si volí střih, materiál, vzor a barvu požadovaného modelu.

 

 

Výsledkem pak je ORIGINÁLNÍ VÝROBEK, který máte jenom Vy. A to za to stojí.

Na začátku je Váš email, telefonát nebo osobní schůzka, při které společně probereme Vaše přání. Pokud máte i nějaké finanční limity, do kterých byste se rádi vešli či nějaké jiné poznámky, určitě i tyto informace jsou pro mě především před samotnou výrobu velice důležité.

 

Po prvotním kontaktu následuje můj telefonát směrem k Vám, kdy si pro lepší domluvu rezervujete termín společné schůzky. Pokud není osobní schůzka z jakéhokoliv důvodu možná, lze řešit vše telefonicky nebo emailem. Velice ráda Vám poradím s výběrem střihu a materiálu, který je vhodný právě pro Vaši postavu tak, aby vynikly především Vaše přednosti. Jakmile se domluvíme na konkrétním oděvu, zašlu Vám k výběru vzorky látek na mail. Následuje pak velice důležitý krok a tím je měření. Pokud se tedy nelze dostavit osobně, je ideální se u měření i vyfotit, abych si byla opravdu jistá, že míry jsou získány právě tak, jak to pro svoji práci potřebuji. Po výběru látky a zaslání měr Vám pak zašlu výslednou cenu modelu a konkrétní termín zhotovení. Je pak už jen na Vás, zda se opravdu rozhodnete pro naši vzájemnou spolupráci.

 

Téměř všechny materiály a látky jsou před samotným šitím vysráženy, nedochází tak k následným změnám tvaru, velikosti a barvy a Vy se tak nemusíte obávat případných deformací, jak tomu dost často bývá u běžné konfekce.

Pokud je zakázka zhotovena s osobní návštěvou, je nutné složení zálohy ve výši 50% z celkové ceny zakázky, přičemž doplatek bude vyúčtován při samotném převzetí zboží.

U zakázek na dálku, bez jakékoliv osobní návštěvy, je nutná platba předem v plné výši 100% z celkové ceny zakázky.

Pak už začíná samotná výroba Vašeho oblečení a Vy se tak můžete těšit na SVŮJ originální kousek.

Klienti si zakázkovou tvorbu užívají právě z toho důvodu, že se tak mohou odlišit od běžné konfekce a užít si pocit pohodlí, výjimečnosti a originality.  

 

 

Zpět do obchodu