Valentýn se blíží....

Valentýnská nabídka nejen pro Vaše drahé polovičky.

Do svátku všech zamilovaných zbývá už jen týden a internet i obchody jsou přeplněny nabídkami všech druhů, barev a velikostí. Pokud chcete i Vy darovat svým nejbližším nějaký originální kousek ať už z lásky nebo prostě jen tak pro radost, připravili jsme pro Vás pár tipů z naší dílny.

 

Háčkovaní mazlíčci pro naše nejmenší

Hledáte originální dárečky pro Vaše nejmenší? Ručně háčkovaní mazlíčci, kteří vykouzlí úsměv ne jednomu malému klukovi nebo holčičce. Díky příjemnému  materiálu a barevnému  provedení patří háčkovaní mazlíčci mezi oblíbené produkty našich spokojených zákazníků.

 

 

Stylové mikiny pro malé parádnice 

Pro naše malé parádnice, které chtějí být trendy a šik, stejně tak, jako dospělé milovnice módy, máme v nabídce stylové dívčí mikiny, které nejenom, že vypadají úžasně, ale jsou ušity z příjemného materiálu, navíc jsou  k dostání v různých barevných  kombinacích. Můžete si je nechat ušít i na zakázku.

 

 

 

Darujte na Valentýna možnost výběru! - Dárkový poukaz

Pro všechny, kteří váhají nebo si nejsou jisti tím, co by jejich milovaným udělalo doopravdy radost anebo to naopak moc dobře vědí a rádi by mu dopřáli možnost vybrat si či navrhnout vlastní model dle svého přání, nabízíme možnost zakoupení poukázky do naší dílny. Obdarovaný si tak bude moci sám na základě svého přání nebo snu vybrat něco, co jeho srdci a především postavě bude šito na míru. Stačí napsat na email: fashion@jkfashion.cz, nebo zavolat na tel.: 737 98 88 12 a poukaz Vám připravíme. JK.

 

 

Zpět do obchodu