To nadšení v dětských očích...

Už je to pár let, kdy jsem na našem sídlišti objevila malý obchůdek s dětským, dámským oblečením a zakázkovou výrobou. Teprve se rozjížděl, ale už měl spousty krásných a originálních věcí, kterým nešlo odolat! Obchůdek jsme navštěvovali celkem často, jen tak ze zvědavosti, a nakonec si skoro vždy něco odnesli. Nejen tepláčky, polodupačky, nákrčniky, čepice, kukličky či vesty z dílny paní Jany zdobily nejednu rodinnou oslavu či místní dětská hřiště! 
 
   Oblečení jsem si nejprve oblíbila svoji originalitou, ale později i kvalitou. Materiály vydržely nejen časté praní a sušení ale také většina z nich je po dvou dětech stále v dost slušném stavu a oblečení tak může sloužit i někomu dalšímu. 
 
   Jak děti rostly, začala se objevovat různá specifika a nakupování oblečení, tak aby opravdu sedělo a slušelo, bylo náročnější. Z tohoto důvodu jsem se poprvé rozhodla využít služby zakázkového šití. S paní Janou jsem se tedy zkontaktovala s tím, ze bych chtěla ušít softshellovou vestu a tepláčky pro děti. 
 
  První schůzka proběhla již za pár dní. Velmi pozitivně hodnotím její trpělivost a přístup k dětem. Její nadšení, kdy nosila synovi různé kombinace látek... Syn si nakonec vybral “vojenský” softshell a teplákovinu s bagry. Touto volbou byl základ daný a nám dospělým už nezbývalo nic jiného, než doladit jen detaily. Sama jsem si vybrala látky do kombinace a syn ještě reflexní prvky ale samotné provedení jsme nechali na paní Janě a její kreativitě. Rádi se necháváme překvapit! :) 
 
  Před předáním zakázky jsme se sešli ještě jednou, aby jsme vyzkoušeli a mohli doladit případné nedostatky. Už ten den jsem viděla to nadšení hlavně  z “vojenské” vesty! 
 
  Ano, byl z vesty opravdu tak nadšený, ze jsme nakonec domů odcházeli ještě s kalhotami navíc, s kalhotami které si paní Jana našila do obchůdku ale syn je proste musel mít do kompletu! :) 
 
  Všechny požadavky splnily i tepláčky. Měly být stejné ale zároveň jiné, jedny víc chlapecké a moderní, druhé více jednoduché, dětské. Oboje rostoucí, aby vydržely co nejdéle. 
 
  Za paní Janou, ať už do obchůdku nebo do ateliéru, se určitě brzy a rádi vrátíme! 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení