Šaty s noblesou

Každá žena někdy snila o šatech z oříšku. I já mám jedny vysněné, šaty od paní návrhářky Blanky Matragi. Jestli se mi tento sen někdy splní, to ukáže čas a mé spořivé prasátko.

Co do té doby? Mít elegantní šaty pro jakoukoli kulturně sportovně společenskou příležitost ve svém šatníku, se každé ženě vždy hodí. I v Brně - Bystrci na Kamechách máme šikovnou módní návrhářku  Ing. Janu Kubáskovou se svojí originální značkou JKfashion, be original. Na první pohled do výlohy se jedná o volnočasovou ležérní módu pro pohodlné každodenní nošení. Uvnitř módního salónu na zakázkovou výrobu lze však získat i šaty na míru s noblesou za dostupnou cenu. Ač se může zdát, že Váš styl může být odlišný od vystaveného zboží, paní Jana je jednoznačný profesionál, který dokáže přesně splnit Vaše očekávaní s respektováním Vaší osobnosti a stylu. A pokud jí necháte volnější ruku při návrhu a tvorbě šatů, výsledek práce se přemění v oboustrannou spokojenost a tvorbu, která baví obě strany.

Nechat si šít šaty na míru je sám o sobě velmi příjemný zážitek. V tomto salónu se na jednotlivých zkouškách budete cítit velmi přirozeně a s nedočkavostí budete očekávat finálovou zkoušku. Mé šaty se připravují na speciální příležitost a její podoba v tuhle chvíli nemůže být prozrazena. Každá žena je přirozeně krásná a zakázková práce z tohoto salónu její krásu ještě umocní.

Váháte, co napsat Ježíškovi? Salón JKfashion, be original je místo, kde se přání mění ve skutečnost. https://www.jkfashion.cz/darkovy-poukaz/

Zde zažijete pocit Popelky. MJ (art)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení