Originální kostýmy a masky pro Vaše děti.

Nejenom plesy nás dospělých, ale rovněž maškarní bály a přehlídky pro děti jsou v tomto období v plném proudu. Děti se chtějí podobat moderním superhrdinům, urozeným princeznám  z pohádek anebo si sami chtějí vymyslet kostým, ve kterém si svoji velkou párty budou moci naplno užít. A protože ne každý z rodičů je zdatný ve vlastní výrobě takového kostýmu anebo zkrátka nemá takový časový prostor, mnohdy shání kostým  na internetu  nebo v obchodě. Leckdy jsou zde však k dostání kostýmy, které nejenže hrají všemi barvami, ale jsou často i neforemné, ušité z umělých materiálů a pokud navíc kupujete kostým přes internet, málokdy opravdu vypadá ve skutečnosti tak, jako na obrázku. Nejedna maminka tak zažila krušné chvíle s velkolepými úpravami kostýmu, aby se v něm dítko nejen cítilo dobře, ale aby také vypadalo alespoň částečně tak, jak si původně vysnilo. 

 

 

Vzhledem k tomu, že jsem sama maminkou jedné malé slečny a že práce s dětmi je již roky mým koníčkem, moc dobře vím, jak je pro děti důležité, aby právě jejich nápady a představy, zvlášť co se oblečení týká, byly co nejvíce autentické s jejich představami.

 

Pokud tedy hledáte ten správný kostým, a to nejen na maškarní bál, a pokud je i Vaše dítko plné nápadů a má třeba dost netradiční požadavky a představy, pak jste tu správně. Zatím byla splněna všechna dětská přání a to k jejich plné spokojenosti. A to hlavně díky skvělým nápadům dětí a spolupráci jejich rodičů. Není nic hezčího, než společně se svými dětmi tvořit jejich sny. Ta radost a štěstí, které z nich pak září jsou jedny z nejhezčích momentů, které za to opravdu stojí.

Vzhledem k tomu, že jsou v poslední době moderní i různé večírky v maskách pro dospělé, je dobré vědět, že umíme i převleky tohoto typu. JK.

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení