Originální kostýmy a masky pro Vaše děti.

Nejenom plesy nás dospělých, ale rovněž maškarní bály a přehlídky pro děti jsou v tomto období v plném proudu. Děti se chtějí podobat moderním superhrdinům, urozeným princeznám  z pohádek anebo si sami chtějí vymyslet kostým, ve kterém si svoji velkou párty budou moci naplno užít. A protože ne každý z rodičů je zdatný ve vlastní výrobě takového kostýmu anebo zkrátka nemá takový časový prostor, mnohdy shání kostým  na internetu  nebo v obchodě. Leckdy jsou zde však k dostání kostýmy, které nejenže hrají všemi barvami, ale jsou často i neforemné, ušité z umělých materiálů a pokud navíc kupujete kostým přes internet, málokdy opravdu vypadá ve skutečnosti tak, jako na obrázku. Nejedna maminka tak zažila krušné chvíle s velkolepými úpravami kostýmu, aby se v něm dítko nejen cítilo dobře, ale aby také vypadalo alespoň částečně tak, jak si původně vysnilo. 

 

 

Vzhledem k tomu, že jsem sama maminkou jedné malé slečny a že práce s dětmi je již roky mým koníčkem, moc dobře vím, jak je pro děti důležité, aby právě jejich nápady a představy, zvlášť co se oblečení týká, byly co nejvíce autentické s jejich představami.

 

Pokud tedy hledáte ten správný kostým, a to nejen na maškarní bál, a pokud je i Vaše dítko plné nápadů a má třeba dost netradiční požadavky a představy, pak jste tu správně. Zatím byla splněna všechna dětská přání a to k jejich plné spokojenosti. A to hlavně díky skvělým nápadům dětí a spolupráci jejich rodičů. Není nic hezčího, než společně se svými dětmi tvořit jejich sny. Ta radost a štěstí, které z nich pak září jsou jedny z nejhezčích momentů, které za to opravdu stojí.

Vzhledem k tomu, že jsou v poslední době moderní i různé večírky v maskách pro dospělé, je dobré vědět, že umíme i převleky tohoto typu. JK.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu