JK FASHION, be original

Novinky z naší dílny na našem eshopu www.jkfashion.cz

 

JK FASHION neboli Jedinečná, Kvalitní a MÓDNÍ.

Přesně tak by se ve zkratce daly nazvat modely z dílny JK FASHION, be original. Pokud i Vy máte rádi módu, která je originální, nepotkáte v ní svoji kamarádku, kolegyni z práce a dalších tucet lidí na ulici, zároveň je pohodlná a kvalitní, pak jste tu správně. V naší nabídce myslíme na celou Vaši rodinu, protože dobře víme, že originální móda již dávno není jen výsadou žen. 

 

Módní značka JK FASHION je jedinečná především tím, že se nejedná o velkou sériovou výrobu, ale každý kus je v podstatě originál. Zakládáme si na vysoce kvalitních materiálech, protože dobře víme, že nevhodná látka dokáže úplně pokazit veškeré zákazníkovo očekávání.

Téměř všechny materiály a látky jsou před samotným šitím prány, nedochází tak k následným změnám tvaru, velikosti a barvy a Vy se tak nemusíte obávat případných deformací.

 

Pokud Vás zajímají novinky, aktuální dění z naší backstage, příspěvky spokojených zákazníků sledujte náš blog. :-). 

 

Nákup výrobků na našem eshopu:

Jedinečné a originální věci z naší dílny pouze pro toho prvního.

Pokud nakupujete na našem eshopu, může se stát, že Vámi vybrané zboží se v průběhu nákupu může náhle ztratit z nákupního košíku. Je to způsobeno tím, že pokud někdo nakupuje ve stejný okamžik jako Vy a zboží zaplatil před Vámi, není již nadále v nabídce.

Kdo chce být originální, musí tedy nakupovat rychle :-).

U způsobu dopravy můžete zvolit vyzvednutí zboží v naší kamenné prodejně v Brně. Pokud si nejste jisti správnou velikostí, můžete si tak vybrané zboží před platbou ještě vyzkoušet. Zboží je nutné vyzvednout do 1 týdne od provedení objednávky. Pokud již víte, že Vám daný termín nevyhovuje, stačí to uvést do poznámky v objednávce a určitě se můžeme domluvit individuálně:-).

 

Přeji Vám originální nakupování. :-)

JK.

Zpět do obchodu