Cípatá puntíkatá sukně, barevné crazy kalhoty??...JÁ?

... Teď už ano... díky JK fashion, be original ????Paní Janu jsem poprvé potkala před lety v poradně s našimi, tehdy miminky. Slovo dalo slovo a dozvěděla jsem se, že si bude v Brně na  Kamechách otevírat obchůdek a salón. A tehdy mi v hlavě utkvěla její věta, že má ráda originální módu a v jejích modelech se nestane, že byste v nich někoho potkali. Měla jsem zrovna na sobě kabát, který je sice slušivý, ale během jediného dne jsem potkala alespoň 3 kolemjdoucí se stejným kabátem. Po nějaké době se blížila svatba mé sestry a já potřebovala šaty. Vzpomněla jsem si na náš rozhovor a JK fashion, be original byla pro mě jasná volba. V šatníku mám originální vzorované šaty (takové, které bych si sama nikdy neodvážila koupit). A doladěna byla sukýnkou i moje dcera a ani chlapci nezůstali pozadu. Paní Jana jim „spíchla“ originální motýlky ze stejné látky jako jsou šaty a sukýnka.

   Paní Jana je skvělá, milá, dodá Vám odvahu, sebevědomí... dokáže poradit s čím její kousky kombinovat, zvolit doplňky a rázem je zase úplně jiný outfit na světě. Moc jí děkuji za její přátelský přístup a moc se těším na další originální kousky.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení